Forumas

swingeriai ir swingas
AutoriusPranešimas
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-11-07
Pranešimai: 15
2011-11-08 23:51
Matau pasipyle siulymai puslapeli paverst eiline pazinciu svetaine,ar swingo organizaciniu centru.
Man kazkaip atrodo sios idejos truputuka nuvalkiotos. Buvo kadaise toks balticsex swingeriams skirtas ,dabar baigia nudust. Yra pazintysxxx,sexland ir daugybe kitu panasaus pobudzio....
Tie kurie apsilanko swingo vakareliuose drasiai pasakytu : si bendrumene labai maza Lietuvoje. Smalsaujanciu begales,bet tikrai swinguojanciu poru nera daug.
Tai kad vakareliai vyksta galite daug info rasti xxx puslapyje.
O ir swinga daugelis maiso su paprastu grupiniu sex. Manau siam reikalui tiesiog pakanka vienos forumo skilties. Visvien tik papliurpimui :-)
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 52
2011-11-09 13:14
Manau tu neabejotinai teisus!
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-06-06
Pranešimai: 1
2012-06-08 18:19
as labai noreciau sudalyvauti.vis planuoju pabegti nuo zmonos i tokia puota.susikaupsiu ir padarysiu tai.jei kas organizuosit duokit zinot:D
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-07
Pranešimai: 69
2012-06-08 20:42
Gera ideja, reiktu suorganizuoti, tik beda kad niekas organizavimu nenores uzsiimti :)))
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-06-30
Pranešimai: 2
2012-06-30 13:47
va swingas ir ira kai poros ira vedusios ir ne 2 metus o gera amziu nugyvene...:) o kas pas mus lt darosi :)) teisingai dauguma smalsauja..o jai ir kalba kad nori ...kokie gabus ir drasus . prasideda koks tavo ugis koie papai ar uzpakalys su tokiais aisku:)) siaip zmones kas galvojete i svinga .tai isikalkite i galva..tenais nera nei amziaus nei kuno ismatavimu.visi lygus..susirinkote gerai laika praleisti ...:) .(.zinoma dama nepatikusiam vyrui gali pasakyti ne.)........
Cituoti
Avataras
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-04-04
Pranešimai: 5
2014-04-04 00:39
Na mes pastoviai kazkoki judesi darom :-)
Bet tai tik poroms ir merginoms :-)
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2014-04-05 23:38
dumblas rašė:
as labai noreciau sudalyvauti.vis planuoju pabegti nuo zmonos i tokia puota.susikaupsiu ir padarysiu tai.jei kas organizuosit duokit zinot:D
Kaip liudna...
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...