Forumas

smaukymas
AutoriusPranešimas
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-07-26
Pranešimai: 3
2013-07-27 14:41
Kaip smaukyti,kad sperma sauto toli arba aukštai,kaip tai padaryti?
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-03-17
Pranešimai: 24
2013-07-29 17:49
volvo777 rašė:
Kaip smaukyti,kad sperma sauto toli arba aukštai,kaip tai padaryti?
Prieš pat spermos išsiveržimą suspausk tą varpos vietą kur teka šlapimas ir sėkla (šlaplė man atrodo vadinasi), žodžiu apačioje varpos, kaip pvz kai šlapiniesi užspaudi ir nebebėga... tai va, užspausk prieš pat sėklos išsiveržimą ir kelias sekundes užlaikyk, o tada atleisk ir šaus kaip fejerverkas :) aišku iš pirmo karto gali ir nepavykti, reikia įgudžių.. jei per ilgai užlaikai tai sėkla gali išvis nebeišsiveržti lauk..
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-07-26
Pranešimai: 3
2013-07-30 01:04
Giliukas rašė:
Prieš pat spermos išsiveržimą suspausk tą varpos vietą kur teka šlapimas ir sėkla (šlaplė man atrodo vadinasi), žodžiu apačioje varpos, kaip pvz kai šlapiniesi užspaudi ir nebebėga... tai va, užspausk prieš pat sėklos išsiveržimą ir kelias sekundes užlaikyk, o tada atleisk ir šaus kaip fejerverkas :) aišku iš pirmo karto gali ir nepavykti, reikia įgudžių.. jei per ilgai užlaikai tai sėkla gali išvis nebeišsiveržti lauk..
O kaip dar kitaip padaryti galima ar ne?
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2011-07-27
Pranešimai: 49
2013-08-26 23:04
volvo777 rašė:
O kaip dar kitaip padaryti galima ar ne?
abejoju ar kaip ktaip imanoma
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2014-01-25
Pranešimai: 50
2014-01-26 15:35
labai idomi tema :D ilgai juokiausi del sio iskilusio klausymo ir norejau ta proga uzduoti klausima autoriui:

ar tau tikrai reikia kad smaukant sperma issautu aukstai? nori kad prie kompo nutaskytos lubos butu? :D
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2014-02-09 23:02
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd tobulas klausimas:DDDDDDDDDDDDD
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...