Forumas

Smagios istorijos apie seksą
AutoriusPranešimas
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 52
2011-07-28 19:48
Buvo gal jums kokiu smagiu nutikimu? nuotaika cia biski pakeltu :)
Man buvo vienas, bet toks banalus, kai mergina nukabinau klube, po klubo parejom namo ir dukt pradejom. Jos tevu tada nebuvo ir kaip ji sake neturejo but ta nakty. Bet va gryzo jie ir pradejo rankint spyna :)) visi galvoja, kaip ir as anksciau, kad laiko uztektinai ir galima viska spet, bet kai jau ateina toks momentas tai visko apsirenkt spet nelabai imanoma, net ir jei nebuni iki gali nusirenges... tai vat, as irgi beveik viska spejau susitvarkyti, tik klyno neuzsisegiau ir stovejau visas kaip burokas raudonas :)))
P.S kambarys kur mes buvom , buvo tiesiai priesais laukines duris :)
Cituoti
Avataras
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-07
Pranešimai: 6
2011-08-07 18:33
Įdomu būtu paskaityti, kas buvo toliau :D Kaip Tėvai į tai reagavo ir panašiai :D
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 52
2011-08-07 18:49
nuotas rašė:
Įdomu būtu paskaityti, kas buvo toliau :D Kaip Tėvai į tai reagavo ir panašiai :D
Nu toliau tevai apsimete, kad nieko blogo nepamate nuejo i kita kambari :))) per daug nepatogi buvo situacija, kad kazka aiskintis ten :))))
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-09
Pranešimai: 4
2011-08-09 19:00
Tokiu manau panasiu situaciju yra daug kam atsitike :) cia tokia kaip sablonine turbut :)
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2012-01-27
Pranešimai: 50
2012-02-09 23:34
Pora kartu su vaikinu buvom isiamzine save sekso metu trumpam video :) durniavom del linksmesnio sekso, bet veliau zadejau istrint is savo iphono ir pamirsau aisku , kol sesuo nepamate ir nepeimine :))) buvo trupury geda :))
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...