Forumas

1 2 3 Toliau
sexo paivairinimas...?
AutoriusPranešimas
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2011-09-18 22:18
Nagi pasidalinkim patirtimi,kaip ta ir seip nuostabu jausma dar paivairinti?:)gal kas kokiu idomiu ideju turit tik nedrystat isbandyti?o gal yra ir tokiu kuriems zaisliukai,surakinimas antrankiais ar pan.yra tabu?
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-08-25
Pranešimai: 17
2011-09-19 18:25
yra tu minciu- partneres truksta...
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2011-09-19 23:06
Ernis rašė:
yra tu minciu- partneres truksta...
niu tai pasakok kokios tos mintys:D
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-08-25
Pranešimai: 17
2011-09-20 07:59
prie visu nepasakoju... po to kiti igyvendins tai ko noriu as, o man kas liks?
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2011-09-21 20:46
Ernis rašė:
prie visu nepasakoju... po to kiti igyvendins tai ko noriu as, o man kas liks?
tu matai koks:D jau matyt ten pas tave tos mintys labai jau gerules:D
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-08-25
Pranešimai: 17
2011-09-25 16:40
tai aisku, kad su tokiom i baznycia neisiu...
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-10-03
Pranešimai: 15
2011-10-03 11:20
...ar bandot-noretumet, sekso metu asitra keliancius dialogus a frazes... ????
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2011-10-04 21:01
rolandas rašė:
...ar bandot-noretumet, sekso metu asitra keliancius dialogus a frazes... ????
tenka:)
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-10-03
Pranešimai: 15
2011-10-06 07:37
kokios vulgariuasios ir kokios dazniausios? :)
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2011-10-10 21:41
rolandas rašė:
kokios vulgariuasios ir kokios dazniausios? :)
buna ir vulgaroku,buna ir seip svelniu ,meiliu...bet kogero dazniausiai tai buna "o taip":D
Cituoti
Avataras
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-10-11
Pranešimai: 74
2011-10-12 21:46
Dona rašė:
Nagi pasidalinkim patirtimi,kaip ta ir seip nuostabu jausma dar paivairinti?:)gal kas kokiu idomiu ideju turit tik nedrystat isbandyti?o gal yra ir tokiu kuriems zaisliukai,surakinimas antrankiais ar pan.yra tabu?
Man sexe ner tabu :), noreciau viska isbandyt kas tik imanoma ir neimanoma :D. Gaila tik kad maniske kitokio poziurio i sexa ir nenori visko pabandyt bei apsiriboja tradicinem pozom :). O taip noretusi pasimylet neiprastose vietose, noreciau kad ji save paglamonetu ir t.t.. Ech svajones... :D
Cituoti
Avataras
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-10-11
Pranešimai: 74
2011-10-12 21:46
Dona rašė:
Nagi pasidalinkim patirtimi,kaip ta ir seip nuostabu jausma dar paivairinti?:)gal kas kokiu idomiu ideju turit tik nedrystat isbandyti?o gal yra ir tokiu kuriems zaisliukai,surakinimas antrankiais ar pan.yra tabu?
:)
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2012-01-23
Pranešimai: 56
2012-01-30 13:55
Robertass rašė:
Man sexe ner tabu :), noreciau viska isbandyt kas tik imanoma ir neimanoma :D. Gaila tik kad maniske kitokio poziurio i sexa ir nenori visko pabandyt bei apsiriboja tradicinem pozom :). O taip noretusi pasimylet neiprastose vietose, noreciau kad ji save paglamonetu ir t.t.. Ech svajones... :D
Uzkliuvau uz minties Robertai, kad sekse nera tabu.
Kaip ziuretum i moteri kuri sekso metu uzsimanytu tau padaryti analini zaisliuko pagalba?
maniskis liko nesupratesmanes, todel ir klo klausimas, manau kad atsakysi???
Seip vyru klausiu netik vieno, tiesiog nuomones noriu
Aciu
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-07-01
Pranešimai: 5
2012-07-01 16:52
Robertass rašė:
Man sexe ner tabu :), noreciau viska isbandyt kas tik imanoma ir neimanoma :D. Gaila tik kad maniske kitokio poziurio i sexa ir nenori visko pabandyt bei apsiriboja tradicinem pozom :). O taip noretusi pasimylet neiprastose vietose, noreciau kad ji save paglamonetu ir t.t.. Ech svajones... :D
O tu Robertai esi tikras,kad kaip taves nera namuose tavo zmona saves nepaglamoneje? As manau labai retas atvejis kuri mergina ar moteris saves napaglamoneje, tik gal kiek maziau linke tai prisipazinti. Glamoneti save ( masturbuotis ) nera nieko gedingo, kaip dauguma mano, tai yra net gi sveika ir naudinaga organizmui, tai ne mano zodziai, taip pasake uzsienio seksologai. Manau Robertui reiketu pameginti pakalbinti zmona pasiglamoneti kekvienas save vienas pries kita, tai gali daug ka pakeisti Roberto gyvenime, ir dar labiau jo zmonos.
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-07-01
Pranešimai: 5
2012-07-01 17:12
Dona rašė:
Nagi pasidalinkim patirtimi,kaip ta ir seip nuostabu jausma dar paivairinti?:)gal kas kokiu idomiu ideju turit tik nedrystat isbandyti?o gal yra ir tokiu kuriems zaisliukai,surakinimas antrankiais ar pan.yra tabu?
Idomybiu daug yra kaip ji paivairinti, svarbiausia niekas nezino su kuom ji ivairinti, dauguma bijo pasisakyti ko jie noretu nes nezino kaip sureaguos jo partneris, kaip skaiciau foruma yra pasnekovu kur patinka laizyti ( jau vien zodis laizyti mane jaudina ) neplautas putytes, manau ne maziau tokiu atsirastu kur patiktu kaip mergina ji apslapina ar atvirksciai. Pvz .: As su savo sutuoktine paivairinimui ieskom bisex merginos-moters, gal pradzioje butu ir ne lengva, bet matau kaip stipriai to nori mano sutuoktine, o i sona nueiti paslapcia abu nenorime, bet matau dar ir tai kaip be galo sunku tokia drauge susirasti.....
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2012-11-09
Pranešimai: 15
2012-11-09 12:55
Is asmenines patirties, mylejomes mylejomes o po to persikeleme i balkona viska vainikuoti aisku buvo naktis ir nei ten kas mus mate taciau vistiek savito zavesio visa tai suteike. gali pabandyt:)
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-01-03 11:02
mastom ir mes apie tai bet manau kad iki to dar nedabrendom...gal ateityje.seip labai domina ivairios sex technikos ,oralinio gudrybes.niekaip neradu lietuvoj merginos kuri butu bandzius vandens pilna burna oralini daryti.
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-12-02
Pranešimai: 4
2013-01-04 18:35
Su vandeniu ne, o su sampanu, mano zmona kartais daro. )))
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-01-05 22:07
Odisejas papasakok kaip ten kas...koks jausmas ir pan.ar visa malonuma sampis burnoj?aciukas
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2012-01-27
Pranešimai: 50
2013-01-06 11:54
Esu bandziusi su saltu sampanu bet tiesiog praskalauji burna ir tuomet darai jau su tiscia, visa efekta duoda tas saltukas.. Panasiai gaunasi su leduku burnoje, ypac kai nuslenki link seklidziu...
Mentos esu bandzius tai atsiliepimai is antros puses buvo teigiami :) dar esi toki dalykeli isbandzius su apvaliu saldainiu, isidedu kelis i burna ir darydama mineta juos visaip sukioju burnoje ir trinu i varpa ir paciai skanu buna (visa apsiseileju :D) ir vyrui labai patinka.. Manau kad jei nebutu per jautru tai tiktu ir mentos arba bet kokie metiniai saldainiai
arba tiesiog stikliniai kamuoliukau jeigu per jautru! :)
Cituoti
1 2 3 Toliau

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...