Forumas

savaime suprantami ,bet tokie saldus musu iprociai
AutoriusPranešimas
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-01-19 15:11
Kekviena moteris ar vyras turi savu gudrybiu kaip lovoje butu sexualiu,,uzvedanciu ir pan.Pakalbekim apie tas smulkmenas kurios privercia priesingos lytes atstova virpeti vos jums prigulus salia
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-01-19
Pranešimai: 20
2013-01-19 15:32
Niekada neatsisakau kai atsigulus i lova drauge iskart nusisuka atseit miegot bet labai seksualiai ir tvirtai iremia savo uzpakaliuka man i tarpkoji duodama suprasti kad galbut ji miego visai nenori dar...
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 52
2013-01-19 15:38
Man tai patinka kai tiesiog tvirtai suima uz klyno :D taaip valdingai kad negaliu tada atsisakyt
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-01-19
Pranešimai: 20
2013-01-19 15:42
Timon rašė:
Man tai patinka kai tiesiog tvirtai suima uz klyno :D taaip valdingai kad negaliu tada atsisakyt
Na cia irgi variantas...
Cituoti
Avataras
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-01-19
Pranešimai: 9
2013-01-19 15:48
Savanaudziai, cia klausimas buvo, kokiu priemoniu jus imates, kad jusu partenere virpa is jaudulio :D

ech tie vyrai...
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-01-19 17:05
Mano vyras megsta kai i lova guluos pasidaziusi.kieviena vakara kvepinuosi pries eidama miegot,kartais suimu tvirtai uz klyno ir nors nelabai canzuriskai pavadinu ji igabybiu;)))))))atsiunciu jam i darba sms su tekstu kaip noreciau turti tavo drauga burnoje ar pan.kai linksminames draugu kompanijoje smagu matyti jo akis kai is po suknytes pasimato kojniu neriniai.bendrauju su jo drauguziu lyg vyras butu kur kitur pvz koks tu didelis ir skanu,kaip as tave myliu ir pan.
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 52
2013-01-19 17:59
Dona rašė:
Mano vyras megsta kai i lova guluos pasidaziusi.kieviena vakara kvepinuosi pries eidama miegot,kartais suimu tvirtai uz klyno ir nors nelabai canzuriskai pavadinu ji igabybiu;)))))))atsiunciu jam i darba sms su tekstu kaip noreciau turti tavo drauga burnoje ar pan.kai linksminames draugu kompanijoje smagu matyti jo akis kai is po suknytes pasimato kojniu neriniai.bendrauju su jo drauguziu lyg vyras butu kur kitur pvz koks tu didelis ir skanu,kaip as tave myliu ir pan.
Fantastika! Tokia ir turi buti zmona!! Jei visi vyrai po tokia kaip tu turetu tai garantuotai neistikimu vyru per pus sumazetu... Pagarba tau ;)
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-01-19 18:21
Timon rašė:
Fantastika! Tokia ir turi buti zmona!! Jei visi vyrai po tokia kaip tu turetu tai garantuotai neistikimu vyru per pus sumazetu... Pagarba tau ;)
Net nuraudau:))))
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-01-19 19:47
O zinot berniukai kas butu super?jai jus atvirai pasakytumet kas juns patinka;)
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-01-19
Pranešimai: 20
2013-01-19 21:23
Dona rašė:
Mano vyras megsta kai i lova guluos pasidaziusi.kieviena vakara kvepinuosi pries eidama miegot,kartais suimu tvirtai uz klyno ir nors nelabai canzuriskai pavadinu ji igabybiu;)))))))atsiunciu jam i darba sms su tekstu kaip noreciau turti tavo drauga burnoje ar pan.kai linksminames draugu kompanijoje smagu matyti jo akis kai is po suknytes pasimato kojniu neriniai.bendrauju su jo drauguziu lyg vyras butu kur kitur pvz koks tu didelis ir skanu,kaip as tave myliu ir pan.
Kad man tokia zmona.... ant ranku nesiociau :))
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-01-20 16:02
:))))))
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-01-23
Pranešimai: 8
2013-01-24 01:10
Manau moteris (drauge, ar zmona) lovoje o gal ir ne tik, turi but net ne siek tiek paleistuve siek tiek dazniau imtis iniciatyvos, mums vyrams labai svarbu zinot, kad esame geidziami:) ir kad karts nuo karto isdulkina mus o ne tik mes issikraunam ;)
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-01-24 01:23
Tomuks rašė:
Manau moteris (drauge, ar zmona) lovoje o gal ir ne tik, turi but net ne siek tiek paleistuve siek tiek dazniau imtis iniciatyvos, mums vyrams labai svarbu zinot, kad esame geidziami:) ir kad karts nuo karto isdulkina mus o ne tik mes issikraunam ;)
Uzskaitau;)
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-01-30 01:41
Tik ka nesenai isbandytas bet toks mielas ummm...kadangi mano vyras eina miegoti anksciau uz mane,tai kai jis imiega imu tusini ir ant jo rankos prirasasau kaip ji myliu,noriu ir pan;))))) jis ta diena buna tobulas;)
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...