Forumas

reikia patarimo del swing :)
AutoriusPranešimas
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-04-14
Pranešimai: 3
2014-04-14 12:17
Sveiki esam pkra is vilniaus :) nesam bande swing bet labai noretusi pabandyt. Gal patartumwt kur galima butu rast tokiu zmoniu? Beja kas esat bande parasykit kaip mazdaug viskas vyko. Dekui Jums is anksto :)
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2014-01-25
Pranešimai: 50
2014-04-17 12:59
Sandra&Justinas rašė:
Sveiki esam pkra is vilniaus :) nesam bande swing bet labai noretusi pabandyt. Gal patartumwt kur galima butu rast tokiu zmoniu? Beja kas esat bande parasykit kaip mazdaug viskas vyko. Dekui Jums is anksto :)
Mane irgi domintu kur pvz vilniui galima rasti swing vakareliu? Kaip viskas vyksta, gal kas papasakotu?
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-06-22
Pranešimai: 1
2014-06-22 20:04
visiem rekomenduoju populiariausia kluba europoje fun4two olandijoje.smulkesne informacija galiu suteikti telefonu +31626782708
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...