Forumas

Pirmas kartas
AutoriusPranešimas
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 25
2011-07-28 10:39
Kazkaip kuo toliau tuo maziau visos merginos sureiksmina pirma karta? As jo neplanavau bet vistiek bent kazkiek stengiaus kad butu grazus ir nesigaileciau. Beje tada man buvo 19..

Negi greit ateis tokie laikai, kad isvis pirmas kartas nieko nereiks?
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-10-03
Pranešimai: 15
2011-10-03 11:51
...kam neatejo dar, ateis. tai zmogaus-visuomenes dvaisnis nuopolis, demonai vilioja-ir vilios, zmogaus-sielos reikalas pasirinkti likimo aplinkybes-situacijas, tam pasiduoti ar ne. vertinti tai ar ne... nieko mados ateina praeina, kiekvienas gyvena kaip jam malonu, pagal savo branda...

nzn labai individualus dalykas...
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2012-01-23
Pranešimai: 56
2012-01-30 14:03
Jurga23 rašė:
Kazkaip kuo toliau tuo maziau visos merginos sureiksmina pirma karta? As jo neplanavau bet vistiek bent kazkiek stengiaus kad butu grazus ir nesigaileciau. Beje tada man buvo 19..

Negi greit ateis tokie laikai, kad isvis pirmas kartas nieko nereiks?
Manau, kad dabar jau niekas labai nebesureiksmina pirmas ar 3 kartas.
Pasiklausius jaunimo, daugelipaneliu tai patiria is idomumo budamos 15-17m amziaus, nors anksciau tai nebuvo labai priimtinas dalykas.
Gal ir dabar nepriimtinas, bet net merginos (ne visos aisku) nesidrovi pasigirti kiek vaikinu turejusios.
Laikai keiciasi.
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...