Forumas

Noriu kazko daugiau
AutoriusPranešimas
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-11-30
Pranešimai: 1
2014-11-30 03:50
Sveiki. Idomi Jusu nuomone :) Draugauju su panele ne vienus ir ne du metus, viskas santykiuose kaip ir gerai, kartu gyvenam, sutariam kuo puikiausiai, taciau man jau atsibodo tas kasdienis seksas kai zinai kaip viskas prasides ir kaip pasibaigs... Ta viena misionieriaus poza.. Labai noreciau paivairinti kazka, pvz gauti oralini (pats esu ne karta jai tai atlikes, taciau ji atrodo apie tai net negalvoja, nezinau, gal jai slykstu atrodo), ar pakeisti aplinka, nes visada mylimes tik musu lovoje ir t.t. Tiesiog, kazkaip pradeda labai atsibosti visa tai, net kartais pagalvoju apie ejima i kaire, kad ir kaip to nesinori.. Jums gal taip yra buve? Ka daryti? Bandyti sneketi, ar tiesiog laukti, kol gal kada nors pati supras, kad reiketu kazka pakeisti?
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...