Forumas

Mylėjimosi vietos
AutoriusPranešimas
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-03-04
Pranešimai: 4
2014-03-04 22:32
Ką manot apie įvairiais ekstremalias mylėjimosi vietas?:) kokiose patys esat pasimylėję? Mane tai laaaabai jaudina žinojimas, kad bet kas gali stebėti arba tuoj pamatys... Deja dabar retai tai tenka patirti, kol su vaikinu negyvenom kartu tai dažnai mylėdavomės neįprastose vietose, tačiau kai apsigyvenom kartu, dažniausia vieta - tiesiog kambarys :D
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2014-03-05 13:03
Lila rašė:
Ką manot apie įvairiais ekstremalias mylėjimosi vietas?:) kokiose patys esat pasimylėję? Mane tai laaaabai jaudina žinojimas, kad bet kas gali stebėti arba tuoj pamatys... Deja dabar retai tai tenka patirti, kol su vaikinu negyvenom kartu tai dažnai mylėdavomės neįprastose vietose, tačiau kai apsigyvenom kartu, dažniausia vieta - tiesiog kambarys :D
na teko tai tikrai.ispudingiausias kartas tai kogero balkone-is nugaros.tuo metu virs galvos zaibavo ir griaudejo...ummm saldu ir prisiminti.beja paskui paaiskejo kad musu kaimyne viska kaip ant delno mate:DDDD
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2014-01-25
Pranešimai: 50
2014-03-05 15:50
Dona rašė:
na teko tai tikrai.ispudingiausias kartas tai kogero balkone-is nugaros.tuo metu virs galvos zaibavo ir griaudejo...ummm saldu ir prisiminti.beja paskui paaiskejo kad musu kaimyne viska kaip ant delno mate:DDDD
Geras izeminimas buvo jei nenutrenke :D:D:D
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-03-04
Pranešimai: 4
2014-03-05 16:47
Neblogas vaizdelis turbūt kaimynei buvo :D mūsų su draugu tai kiek žinau dar niekas nematė arba mes tiesiog nematėm, kad žiūrėjo kas :D nors mylėjomės ne kartą ir viešose vietose :D
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2014-03-05 19:04
Rastamanas rašė:
Geras izeminimas buvo jei nenutrenke :D:D:D
nesiskundziam:))))))))))))))) smagu buvo;)
Cituoti
Avataras
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-04-04
Pranešimai: 5
2014-04-04 00:12
Teko ant lieptelio prie upes dienos metu. Kazkaip negalvojau tikrai ar kas stebi,rupejo tik seksas
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2014-04-17 00:46
Laisvamanis rašė:
Teko ant lieptelio prie upes dienos metu. Kazkaip negalvojau tikrai ar kas stebi,rupejo tik seksas
o taip tuo metu tikrai ne tas galvoj:D
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-05-28
Pranešimai: 7
2014-05-28 17:08
Mes su vaikinu esam tai dare tevu lovoj, virtuvej ant stalo, mano kambary ant stalo, masinoj belekiek kartu, kai tai darem masinoj tai pora kart uzklupo mus... ;D mylejomes duse, sukurinej vonioj.. ech taip smagu prisimint, dabar gyvenam kartu ir mylimes lovoj... o as taip dar kada noreciau uzsukt i miskeli.. :D
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...