Forumas

Moteru bi seksualumas
AutoriusPranešimas
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-10-28
Pranešimai: 9
2013-10-28 16:21
Esu girdejas kad visos moterys jaucia seksualini potrauki kitai moterei, bet kai klausiau pas zmona jinai sake niekada nemiegotu su kita moterim. Bet kartais kai buna su drauge vienos man skambinant pajuokauja jog ruosiasi myletis. Na man niekada nesauna i galva juokaut kad as ketinu myletis su draugu, tai nezina ar tai juokai ar uzuominos. Bet kai paklausiu ar noretu pabandyt kategoriskai atsisako.
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-11-27
Pranešimai: 18
2013-11-28 21:21
Sperou rašė:
Esu girdejas kad visos moterys jaucia seksualini potrauki kitai moterei, bet kai klausiau pas zmona jinai sake niekada nemiegotu su kita moterim. Bet kartais kai buna su drauge vienos man skambinant pajuokauja jog ruosiasi myletis. Na man niekada nesauna i galva juokaut kad as ketinu myletis su draugu, tai nezina ar tai juokai ar uzuominos. Bet kai paklausiu ar noretu pabandyt kategoriskai atsisako.
na negalima sakyt kad visos tikrai jaucia potrauki kitoms moterims, bet garantuotai visoms apie tai pagalvoti tikrai nera slykstu, o kai kurioms tai ir patiktu ispildyti tokias fantazijas... ir tai zinoma daug palankiau vertinama nei vyras su vyru... kitaip sakant jei jau vyrui bent kiek nors nebutu bjauru galvoti apie kita vyra - tai jau kazkas tikrai negerai, bet va jei moterims nera slykstu apie tai pagalvot tai nemanau kad kazkas nenormalaus
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-11-29 01:49
Dziulija rašė:
na negalima sakyt kad visos tikrai jaucia potrauki kitoms moterims, bet garantuotai visoms apie tai pagalvoti tikrai nera slykstu, o kai kurioms tai ir patiktu ispildyti tokias fantazijas... ir tai zinoma daug palankiau vertinama nei vyras su vyru... kitaip sakant jei jau vyrui bent kiek nors nebutu bjauru galvoti apie kita vyra - tai jau kazkas tikrai negerai, bet va jei moterims nera slykstu apie tai pagalvot tai nemanau kad kazkas nenormalaus
moteris mano nuomone visur yra tiesiog estetiskesnes,net ir sexe.todel ir sexas tarp ju atrodo gan pikantiskai.ar visos...na kiek zinau savo pazystamas,kogero nerasciau nei vienos kuri apie tai pagalvotu...nors gal viena:D pati esu is tu kuri truputi apie tai pamasto ir tuo nesislyksti.gal ir gaila kol paauglystes kvailu eksperimentu metu to nepabandziau,nors gerai pagalvojus gal nebuciau tokia kokia esu dabar...gal buciau uzsizaidusi tuom:DDD
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-11-27
Pranešimai: 18
2013-11-29 11:28
Dona rašė:
moteris mano nuomone visur yra tiesiog estetiskesnes,net ir sexe.todel ir sexas tarp ju atrodo gan pikantiskai.ar visos...na kiek zinau savo pazystamas,kogero nerasciau nei vienos kuri apie tai pagalvotu...nors gal viena:D pati esu is tu kuri truputi apie tai pamasto ir tuo nesislyksti.gal ir gaila kol paauglystes kvailu eksperimentu metu to nepabandziau,nors gerai pagalvojus gal nebuciau tokia kokia esu dabar...gal buciau uzsizaidusi tuom:DDD
:) tu teisi
Cituoti
Avataras
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-11-30
Pranešimai: 8
2013-11-30 13:01
nesu bandziusi su mergina, bet ir nesislyksciu pagalvojus apie tai ... gal kada... :)
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-12-02 09:43
Indene rašė:
nesu bandziusi su mergina, bet ir nesislyksciu pagalvojus apie tai ... gal kada... :)
man fantazija vis kursto grupinis su mergina...esu jaunysteja tai patyrus,bet sakyciau gan zioplai,noretusi tobuliau:D
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-11-27
Pranešimai: 5
2013-12-02 10:43
gal ir nieko bi mergina ;-)
Cituoti
Avataras
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-10-11
Pranešimai: 74
2014-01-15 19:40
Dona rašė:
man fantazija vis kursto grupinis su mergina...esu jaunysteja tai patyrus,bet sakyciau gan zioplai,noretusi tobuliau:D
Butu mano zmona kaip Dona jauciu is lovos neislipciau :D.
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2014-01-16 20:15
:D
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2014-01-25
Pranešimai: 50
2014-01-25 11:49
Nu jo paskaicius komentarus tikrai susidaro ispudis kad Dona labai karsta moteris... kazkam labai pasiseke ir dziugu kad tokiu yra!
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...