Forumas

moters baigimas sysiuku?
AutoriusPranešimas
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-05-07
Pranešimai: 6
2013-05-07 19:28
As kartais galvoju cia gerai ar blogai,taigi klausiu jusu buna jums taip ar ne? Kai pajuntu dideli orgazma su savo vyru as visados trupuciuka pasysioju........bet jem tai Patinka o man nea.....
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2011-07-27
Pranešimai: 49
2013-05-08 09:07
Visu pirma sis dalykas vadinasi ne siek tiek "pasysioju" o orgazmas su ejakuliacija (squirtingas). Tau pasiseke, nes ne visos moterys ta sugeba bet daugelis tikrai noretu pajusti toki orgazma. O visu antra, ten visai ne sysiuka, o tam tikras skystis.. Galima cia rasti apie tai ne viena straipsni, panarsy ir suzinosi ;)

Keistas tas pasaulis: tos kurios zino kas tas orgazmas ir ejakuliacija, jos neriasi is kailio kad tai patirt nors nepavyksta... o tos kurios nieko apie tai nezino, sako kas cia per sysiukas pastoviai orgazmo metu :))))? Ir kodel taip dievulis daro su mumis?:))
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-07
Pranešimai: 69
2013-05-08 12:10
Kaip ir viska Paulius atsake :)
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-05-07
Pranešimai: 6
2013-05-08 23:09
Paulius rašė:
Visu pirma sis dalykas vadinasi ne siek tiek "pasysioju" o orgazmas su ejakuliacija (squirtingas). Tau pasiseke, nes ne visos moterys ta sugeba bet daugelis tikrai noretu pajusti toki orgazma. O visu antra, ten visai ne sysiuka, o tam tikras skystis.. Galima cia rasti apie tai ne viena straipsni, panarsy ir suzinosi ;)

Keistas tas pasaulis: tos kurios zino kas tas orgazmas ir ejakuliacija, jos neriasi is kailio kad tai patirt nors nepavyksta... o tos kurios nieko apie tai nezino, sako kas cia per sysiukas pastoviai orgazmo metu :))))? Ir kodel taip dievulis daro su mumis?:))
0
as tai suprantu tik pamirsau pridurti kad tai pradejau pajusti tik po gimdymo uztat pasidare smalsu.o seip tai esu labai patenkinta tik is pradziu buvo keista.;)
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-05-07
Pranešimai: 6
2013-05-08 23:09
Paulius rašė:
Visu pirma sis dalykas vadinasi ne siek tiek "pasysioju" o orgazmas su ejakuliacija (squirtingas). Tau pasiseke, nes ne visos moterys ta sugeba bet daugelis tikrai noretu pajusti toki orgazma. O visu antra, ten visai ne sysiuka, o tam tikras skystis.. Galima cia rasti apie tai ne viena straipsni, panarsy ir suzinosi ;)

Keistas tas pasaulis: tos kurios zino kas tas orgazmas ir ejakuliacija, jos neriasi is kailio kad tai patirt nors nepavyksta... o tos kurios nieko apie tai nezino, sako kas cia per sysiukas pastoviai orgazmo metu :))))? Ir kodel taip dievulis daro su mumis?:))
0
as tai suprantu tik pamirsau pridurti kad tai pradejau pajusti tik po gimdymo uztat pasidare smalsu.o seip tai esu labai patenkinta tik is pradziu buvo keista.;)
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-10-28
Pranešimai: 9
2013-10-28 15:34
Mano zmona noretu tokio orgazmo tik nezinom kaip ji pasiekt, kiekvieno sekso metu suteikiu jai orgazma bet tokio nepavyksta pasiekt. Laukiu patarimu.
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...