Forumas

Mergaičių pokalbiai
AutoriusPranešimas
Avataras
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-12-02
Pranešimai: 2
2011-12-02 21:58
Turiu problemą: mano lytinės lūpos visai ne tokios, kokios buvo anksciau. Tokios biski nukarusios ir nelabai graziai atrodo, negi jos gali issitampyti nuo daznesniu lytiniu santykiu? Ar yra, kurios esate su tuo susidurusios ir zinote gal kaip isspresti tokia problema? Dekoju!
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 25
2011-12-03 16:45
Nu nemanau, kad nuo lytiniu santykiu jos gali issitampyti, nebent po gimdymo siek tiek... seip zinau kad daro kosmetinias ju operacijas. Tavo vietoje del to nesijaudinciau...
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2012-01-23
Pranešimai: 56
2012-01-23 15:28
Mano lupos irgi islindusios uz ribu jei taip galima sakyti, bet vyras eina is proto vien del ju didumo.Nemanau kad reikia ka nors daryti jei jos netrukdo kasdieniniam gyvenimui. Man anksciau irgi buvo kilusi mintis kad jos trukdo,paprasciausiai radau iseiti ir ju padeti kad tai nekelu diskomforto.
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2012-01-27
Pranešimai: 50
2012-01-27 02:46
KarinaA rašė:
Mano lupos irgi islindusios uz ribu jei taip galima sakyti, bet vyras eina is proto vien del ju didumo.Nemanau kad reikia ka nors daryti jei jos netrukdo kasdieniniam gyvenimui. Man anksciau irgi buvo kilusi mintis kad jos trukdo,paprasciausiai radau iseiti ir ju padeti kad tai nekelu diskomforto.
Pritariu! pas mane irgi atsikisusios ziurint is priekio i veidrodi, bet kai issirieciu tai is galo atrodo seksualiai, bent jau taip vaikinas sake :P O dar kai sudreksta jos, tai jis is pro eina!
Cituoti
Avataras
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-01-09
Pranešimai: 1
2014-01-09 11:36
Tos atsikisusios lupos jaudina, o dar galima ir patampyti savo lupomis :))
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...