Forumas

Mergaičių kampelis! Plepalai apie seksą.
AutoriusPranešimas
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 25
2012-06-03 15:39
Na mergaites, zinau kad visoms taip buna: esi pavargus, o vaikinas ar vyras nori sekso kad ji kur velnias :) Kaip issisukat nuo to?

As pora kartu bandziau graziai pasakyt tai prasidejo itarimai, kad turiu kita, tai pasimokiau ir dabar geriau apsimetu kad miegu :)
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-06-06
Pranešimai: 1
2012-06-06 21:22
Gal cia man ir nevieta, bet pasakysiu is patirties ir pasisnekejimu, kad didzioji dalis, kuri pamato, kad su juo nenori mergina myletis, susiranda kita sekso partnere ir toliau buna su ta pacia, arba issiskiria is viso. Bet klausimas geras, ka daryt kai nenori =)
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2012-06-25
Pranešimai: 28
2012-06-25 14:03
Idomi tema. As , kad ir kaip esu pavargusi,jei vaikinas nori ir as noriu myletis ,nors "greituka", ir tada miegas,ar poilsis buna dar saldesnis. :))
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 52
2012-06-25 19:55
Mergycka rašė:
Idomi tema. As , kad ir kaip esu pavargusi,jei vaikinas nori ir as noriu myletis ,nors "greituka", ir tada miegas,ar poilsis buna dar saldesnis. :))
Vaikinams cia kaip raset nevieta sitoje temoje, bet isikisiu, nes manau kad negalima nuo to issisukineti, bent jai kaip ir Mergycka sako reikia greituka padaryti ir viskas ok bus :) is patirties zinau kad jei drauge atsisako tai toks nervas imt pradeda :)
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2012-06-25
Pranešimai: 28
2012-06-25 20:30
Timon rašė:
Vaikinams cia kaip raset nevieta sitoje temoje, bet isikisiu, nes manau kad negalima nuo to issisukineti, bent jai kaip ir Mergycka sako reikia greituka padaryti ir viskas ok bus :) is patirties zinau kad jei drauge atsisako tai toks nervas imt pradeda :)
Va butent, maniskis viena karta, po darbo uzmigo vos atsigules i lova.. taip liudna buvo ir taip norejosi... bet nekeliau jo..:D
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-08-01
Pranešimai: 13
2012-06-26 12:36
Kazkaip nesistengiu issisukineti, bet jei matau kad ilgai kankintis nenoriu tai padarau labai sexy oralini ir jis neatsilaiko , va ir viskas baigta buna, galima ramiai miegot :)
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2012-06-25
Pranešimai: 28
2012-06-26 14:45
Laura.W rašė:
Kazkaip nesistengiu issisukineti, bet jei matau kad ilgai kankintis nenoriu tai padarau labai sexy oralini ir jis neatsilaiko , va ir viskas baigta buna, galima ramiai miegot :)
irgi geras variantas.:)
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...