Forumas

Masturbacija
AutoriusPranešimas
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 4
2011-07-28 00:43
Seip visi zino, kad daznas vaikinas yra bent karta masturbavesis, o nemazai tai daro dazniau nei reikia, bet kaip ten su tom merginom? Vienur statistika pateikiama, kad daugiau nei 50 proc. ju tai daro, kirtur, kad vos kelis procentai... Tai kaip ten is tikruju? Merginos, ar daznai masturbuojates? Jei taip, tai ar tai geriau pakeicia tikra seksa?
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 25
2011-07-28 10:37
Kazin ar pavyktu nustayti riba visoms. As asmeniskai esu bandzius pora kartu kai jau nebuvo kur dingt :) Bet iprastas seksas daug geriau, (Aisku jei vaikinas zino, ka daro)
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 52
2011-07-28 19:39
Manau tas pats su visais, ne ka maziau jos masturbuojasi, bet nieko cia blogo nematau..
Cituoti
Avataras
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-07
Pranešimai: 6
2011-08-07 18:28
Visos merginos masturbuojasi :)
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-09
Pranešimai: 4
2011-08-09 19:06
As anksciau daug masturbavausi , kai beveik 2 metus vaikino neturejau, tai nebuvo ka daryt. Nematau cia nieko blogo :) aisku kai yra vaikinas tai kam masturbuotis...nebent kartu :P
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-25
Pranešimai: 5
2011-08-25 13:24
As Asta rašė:
As anksciau daug masturbavausi , kai beveik 2 metus vaikino neturejau, tai nebuvo ka daryt. Nematau cia nieko blogo :) aisku kai yra vaikinas tai kam masturbuotis...nebent kartu :P
Tai kur tie vyrai?
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-27
Pranešimai: 4
2011-08-27 09:24
Dariau, tai, darau, ir darysiu, niekas nepakeis vyro, bet masturbacija o jei dar tinkama zaisliuka panaudoji yra dieviskai malonus jausmas.
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-31
Pranešimai: 5
2011-08-31 13:55
ne visi vyrai ir ne visos moterys masturbuojasi. tie, kurie masturbuojasi, taip pat tai daro skirtingai. vieni dažnai, kiti laikas nuo laiko, treti retai, o ketvirti tik tuomet, kai neturi partnerio. jokios statistikos neišvesi. net nesuprantu, kokiu tikslu to klausti. jei viena parašys, kad tai daro kasdien, kita, kad niekada, trečia, kad kai neturi partnerio, ketvirta, kad labai retai, kokios išvados? kad visos skirtingos? taip.. tiek libido, poreikiai, tiek požiūris į seksą, masturbaciją ir tt. pati turiu vyrą, bet turiu ir sekso žaislų. vienus jų naudoju viena, kitus naudojame kartu. nematau problemos. nes ne visada abu norime ir galime pasimylėti, į kairę nesukame, bet sekso trūkumo nejaučiame. taip pat nesame tamsuoliai, kad bijotume lubrikantą nusipirkti, aiškindami, kad užtenka seilių ar kad šiaip seksas gerai bet kaip, nesistengiant suteikti įvairovės.. ne, sekso prekių pramonė plati. nuo a iki z. reguliariai konsultuojuosi su viena internetine parduotuve, įsigyju visko tiek masturbacijai, tiek seksui.
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2011-09-18 22:10
mastrubacija niekada nepakeis tikro sexo,bet pazaisti manau galima...
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2012-01-23
Pranešimai: 56
2012-01-23 14:57
Darau tai daznokai, bet ypac uzveda kai tai darome kartu su vyru, bet masturbacija tai (cia mums aisku) dalis sekso. Turbut ne karto nera buve sekso kad vyras manes nepamasturbuotu ar as jo. Juk seima esam.
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2012-01-27
Pranešimai: 50
2012-01-27 02:47
Man to karta i menesi tikrai reikia... man tai padeda atsipalaiduoti kai esu viena! Bet nepiknaudziauju tuo, tiesiog pati pajuntu kai reikia pabuti paciai su savimi...
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-07-01
Pranešimai: 5
2012-07-01 16:57
As Asta rašė:
As anksciau daug masturbavausi , kai beveik 2 metus vaikino neturejau, tai nebuvo ka daryt. Nematau cia nieko blogo :) aisku kai yra vaikinas tai kam masturbuotis...nebent kartu :P
Asta esi visiskai teisi, nieko tame nera nei blogo nei gedingo, kaip cia jau kazkur esu citaves tai yra sveika, manau pasimasturbuoti jai esi vienisa ar vienisas yra daug saugiau sveikatos atzvilgiu nei nukabinti kazkur kazka nepazystamo ir padaryti bir bir ;)
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2012-10-23
Pranešimai: 17
2013-01-23 03:58
O man geriau paciai su savim. Su vyru nepasitenkinu. Aisku as jo neturiu. Esu laisva ir ner geriau uz saves tenkinima.
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-01-23
Pranešimai: 8
2013-01-24 00:14
Valerija rašė:
O man geriau paciai su savim. Su vyru nepasitenkinu. Aisku as jo neturiu. Esu laisva ir ner geriau uz saves tenkinima.
Man atrodo Valerija nera turejusi gero vyro arba su vyrais nesugeba atsipalaiduoti ir atsiduoti pojuciams.
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2012-10-23
Pranešimai: 17
2013-02-07 02:52
Neradau tinkamo. Cia artimesne tiesa.
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-12-20
Pranešimai: 2
2013-04-16 14:31
Sveiki,
labai noriu išbandyti vibratorių, draugės turi sakė, kad labai fainas daiktas, bet aišku nesiskolinsiu :D noriu įsigyti, tik vat nežinau kokį pirmą vibratorių geriausią pasirinkti? žiūrinėjau pirkti internete, nes į sex shopą tikrai gėda eiti, gal galit ką parekomenduot? padėkit prašau, kas žinot kokių gerų sex shopų, ar kokių patarimų turit:))))) būčiau labia dėkinga
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-05-07
Pranešimai: 3
2013-05-07 14:14
aš manau kad masturbacija yra visiška norma, tad apie tai kalbėti reikėtų drąsiau. Esu net už įvairius sekso žaislus masturbacijai. Ir kalbu ne apie vibratoriukus moterims :) Man yra visiškai OK kad vaikinai masturbuojasi su visokiais žaisliukais, va kaip Tengos, Fleshlight masturbuokliai ir t.t. Juk visi berneliai tai daro, kodėl gi nedaryt to ne tik į delniuką :)))
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-06-12
Pranešimai: 21
2013-06-15 00:19
Orgazmas sexo metu ir masturbuojantis skiriasi, be to orgazmas sukelia priklausomybę, tad jei masturbuojantis patiriamas didesnis malonumas nei mylintis, žinoma masturbuotis norima vis dažniau, bet šiaip tai visiškai normalus dalykas (jei tai daroma tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje.) Tačiau masturbacija negali atstoti tikro sexo, ypač jei tai ilgalaikiai partneriai, kurie žino visas slapčiausias vieteles ir sugeba suteikti ne ką prastesnį orgazmą, nei masturbuojantis, o kad taip nutiktų, reikiai bendrauti su savo poromis, atvirai sakyti, kas patinka, kas ne, be to reikia ir stebėti savo veiksmų pasėkmes besimylint, į kokį judesį ar prisilietimą partneris sureaguoja jautriau ir pan. :)

(Aš turiu nuostabų patrnerį, bet masturbacijos duše negaliu atsisakyti, ypač jei bent porą dienų nesusimatau su savuoju) ;D
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-01-19
Pranešimai: 20
2013-06-15 10:41
Nymphomaniac rašė:
Orgazmas sexo metu ir masturbuojantis skiriasi, be to orgazmas sukelia priklausomybę, tad jei masturbuojantis patiriamas didesnis malonumas nei mylintis, žinoma masturbuotis norima vis dažniau, bet šiaip tai visiškai normalus dalykas (jei tai daroma tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje.) Tačiau masturbacija negali atstoti tikro sexo, ypač jei tai ilgalaikiai partneriai, kurie žino visas slapčiausias vieteles ir sugeba suteikti ne ką prastesnį orgazmą, nei masturbuojantis, o kad taip nutiktų, reikiai bendrauti su savo poromis, atvirai sakyti, kas patinka, kas ne, be to reikia ir stebėti savo veiksmų pasėkmes besimylint, į kokį judesį ar prisilietimą partneris sureaguoja jautriau ir pan. :)

(Aš turiu nuostabų patrnerį, bet masturbacijos duše negaliu atsisakyti, ypač jei bent porą dienų nesusimatau su savuoju) ;D
Kas nedaug tas nekenkia :)
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-06-12
Pranešimai: 21
2013-06-15 18:14
Oiii... tikrai nekenkia ;) Ir nuotaiką pasitaiso, ir savijauta pagerėja, ir darbingumo lygis pakyla :) vieni pliusai :)
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...