Forumas

kontraceptines tabletes-ar nemazina noro myletis?
AutoriusPranešimas
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-02-15
Pranešimai: 2
2012-02-17 21:52
Noreciau paklausti,na tikriausiai daugiau paneliu:),ar begeriant kontraceptines tabletes nemazeja noras myletis?as geriau kokiu pora metu,pradzioj lyg viskas buvo gerai,taciau laikui begant pradejau pastebeti,kad vis reciau norisi myletis,galiausiai tai ir vyras pastebejo..metus gerti,viskas vel susitvarke,lyg naujai gimus :))...as geriau MERCILON kontraceptines tabletes.
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2012-01-27
Pranešimai: 50
2012-02-18 10:15
Tikrai mazina, man buvo tas pats.. Konsultavaus su ginekologu tai paaiskino, jog tai iprastas kontraceptiniu salutinis poveikis ;)
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 25
2012-02-19 19:02
Taip, tikrai šiek tiek ir man noras buvo nuslopintas, ginekologas pasakė, jog tai normalu..
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 52
2012-03-12 21:40
mazina mazina, draugei vos ne per pus sumazejo noras myletis.. kai mete viskas sugryzo i senas vezes...
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...