Forumas

Keistas skystis
AutoriusPranešimas
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-02-15
Pranešimai: 1
2013-02-15 21:41
Turint lytini akta, arba siaip, intymiai glamonejantis, man issiskyria keistas skystis, glytnus. Ir jo labai buna daug. Kas jis? Ir ar galima jo kieki sumazinti ?
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-10-16
Pranešimai: 9
2013-02-15 22:54
Is apibudinimo speciau kad priesspermis, skytis kuris sudrekina slaple ir paruosiantis tinkama terpe spermatozoidams, bet seip jo nebuna labai daug.... gal pasigavai kokia liga, neniezti?
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2012-01-27
Pranešimai: 50
2013-02-16 14:23
Na mano vyrui irgi isteka, bet jo nebuna daug...
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-06-12
Pranešimai: 21
2013-06-15 00:34
Kiek yra tas daug? šiaip sexas kokybiškas? Ejekuliacija nesutrikusi? Skystis skaidrus ar balkšvas? jei skaidrus, tai prišspermis, kaip išsireiškė kolega, taip tiesiog organizmas ruošiasi kokybiškesniam dauginimuisi, jei balkšvas, tai gali būti net ir pati sperma, tokiu atvėju pamėgink pasimasturbuoti ir stebėti kaip greitai skystis pradeda atsirasti. Jei tai paprasčiausiais kanalėlių silpnumas, labai geras pratimas yra šlapinantis bandyti sulaikyti šiurkšlę: pradėti šlapintis, tada įtempiant raumenis sulaikyti šlapimą, atleisti, vėl sulaikyti ir taip treniruoti penio raumenis. Jei tai nepadės reikėtų kreiptis pas ginekologą.
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-01-19
Pranešimai: 20
2013-06-15 10:38
Nymphomaniac rašė:
Kiek yra tas daug? šiaip sexas kokybiškas? Ejekuliacija nesutrikusi? Skystis skaidrus ar balkšvas? jei skaidrus, tai prišspermis, kaip išsireiškė kolega, taip tiesiog organizmas ruošiasi kokybiškesniam dauginimuisi, jei balkšvas, tai gali būti net ir pati sperma, tokiu atvėju pamėgink pasimasturbuoti ir stebėti kaip greitai skystis pradeda atsirasti. Jei tai paprasčiausiais kanalėlių silpnumas, labai geras pratimas yra šlapinantis bandyti sulaikyti šiurkšlę: pradėti šlapintis, tada įtempiant raumenis sulaikyti šlapimą, atleisti, vėl sulaikyti ir taip treniruoti penio raumenis. Jei tai nepadės reikėtų kreiptis pas ginekologą.
Na del to slapinantis ir sustabdyti tai cia jau kalbi apie kegelio pratimus. Kiek esu skaites visur ir cia tai negalima ju atlikineti slapinantis, turi tiesiog bandyti itempti pc raumenis ir atpalaiduoti... pratimas tikrai veiksmingas
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-06-12
Pranešimai: 21
2013-06-15 18:08
pasiūliau tai pamėginti šlapinantis, nes paprastai žmogus gali nesuprasti ar tuos raumenis įtempia, kurieuos reikia, po kelių kartų tiesiog pradedi jausti raumenis ir galima pratimus atlikti nesišlapinant.
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...