Forumas

Kam teko susirakint?
AutoriusPranešimas
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2012-10-23
Pranešimai: 17
2013-01-23 03:20
Nemazai teko girdeti kad sex metu po isgascio susirakina. Idomu kas ten per jausmas? Gal kam teko sita "malone". Na prisipazinkit,apsvieskit mane,nes lb daug kas domina.
Cituoti
Avataras
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-10-11
Pranešimai: 74
2013-01-28 20:24
Na kad sunys ar kates "susirakina" teko girdet, bet kad zmones negirdejau :). Manau kad cia labai jau retas atvejis :).
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 52
2013-01-28 22:17
Tokio dalyko dar neteko girdet.. Ar nebus cia tik mitas?
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-01-29 00:10
Net neabejoju,kad mitas:)))
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-01-19
Pranešimai: 20
2013-01-29 18:07
Dona rašė:
Net neabejoju,kad mitas:)))
Pritariu! Girdejau toki dalyka tik apie sunis...
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-01-19
Pranešimai: 20
2013-01-29 18:07
Dona rašė:
Net neabejoju,kad mitas:)))
Pritariu! Girdejau toki dalyka tik apie sunis...
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2012-10-23
Pranešimai: 17
2013-02-07 02:47
Na apie sunis kates ne tik zn bet ir pati perneriau pagaliu ne karta,bet apie zmones ne mitas.
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-06-12
Pranešimai: 21
2013-06-15 00:44
Kalbi apie kurios vietos susirakinimą? Šiaip tai visiškai ne mitas. Šunims susirakinas žandikaulis, krokodilams taip pat- čia gruobuonio instinktas puolant auką. Sexe viskas kiek kitaip :) įmanoma, kad moteris stipriai suspaustų penį, kol pastarasis vaginoje, tačiau neteko girdėti tokių atvėju, kad vaikinas nebegalėtų ištraukti, nes tiesiog mergina labai gerai turi būti ištreniravusi vaginoje esančius raumenis, arba juos tiesiog turėtų sutraukti mėšlungis (apie ką juolab neteko girdėti). Tačiau su analiniu seu viskas kiek kitaip. Anuso raumenys nėra sutverti priimti penio, jų paskirtis neleisti suvirškinto maisto lauk, kol mes to neleidžiama, ir jei reikia "nukirpti Š". (Atleiskit už neskanią temą), kartais, kai analinis sexas praktikuojamas retai, arba jo metu mergina patiria išgąstį, arba didelį skausmą, gali būti, kad merginos anuso raumenys įsitemps, tai reiškia, kad penis lieka viduje, o jį bandant ištraukti vaikinui labai skauda. Jei mergina geba valdyti tuos raumenis viena išeitis yra mėginti daryti viską, kad mergina atsipalaiduotų, ir vaikinas galėtų ištraukti penį, tačiau teko skaityti tokį straipsnį, kaip taip surakinta porelė buvo vežama į ligoninę, kad daktarai švirkštų pagalba, atleistų anusą, kad vaikinas neliktų impotentu :)
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...