Forumas

Ejakuliacija burnoje
AutoriusPranešimas
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-03-07
Pranešimai: 4
2012-03-07 20:05
Sveiki, dar niekad mano vaikinas nebaigė mano burnoje, tad sunku įsivaizduoti koks jausmas ir kaip viskas atrodo, Mylintis jis ne kartą klausė ar gali pabaigti man į burną, tačiau visada to išvengdavau, labiausiai mane glumina mintis, kaip aš atrodysiu, kai jis nepataikys vien į burną ir ką reikės daryti, kai spermos bus ir ant mano veido, kaip tuomet elgtis, kad nebūtų šlykštu ar neįžeisčiau vaikino, nubėgusi nusivalyti veido arba skubiai įsikišusi kramtomos gumos, kad nejausčiau spermos skonio.
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2012-01-12
Pranešimai: 56
2012-03-07 20:35
Tas "ar galiu tau baigti y burna" yra spontaniskas, aistros pagaudo zmogaus posakis. Tai fraze, kurios atsisakiusi jo tikrai neyzeisi, aisku jei jis proto turi. Kodel tu kalbi apie kramtomaja guma del spermos skonio? Juk jos neragavai tai kam tas isankstinis nusistatymas. Spermos skonis daznai priklauso ir nuo maisto kury ta diena valgo tavo draugas, vyras, meiluzis. Na o patekus ant veido atrodo graziai. Tikrai neperlenkiu.
Bet ... bet bet bet mergyt. Viska sugadina moteris tada, kai nuleidus jai y burna ar ant veido, boba susiraukia kaip trys velniai, pradeda ziaugcioti ir susuka nosy. Tiesiog megaukis tuom. Viespatie, juk jus esate tik dviese ta vakara, niekas kitas nemato. Niekas kitas ir nesuzinos. Tai seksas tik tada bus pilnavertis, kai tu, moterie, suprasi, kad negali buti jokiu tabu. Isskyrus tuos veiksmus, kurie sukelia skausma. O sperma tikrai nesispardo!
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-03-07
Pranešimai: 4
2012-03-07 20:39
o is ko butent suprasti kada sis posakis yra tiesiog spontaniskas o kada jis to nori istikruju?
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2012-01-12
Pranešimai: 56
2012-03-07 20:56
Jeigu jis to tikrai noretu, tai apie tai jus ramiai susede pasikalbetumete. As manau!
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-03-07
Pranešimai: 4
2012-03-07 22:21
As jau pries kelis metus apie tai galvojau..bet nedrisau paprasyti vyri tokios pabaigos, keleta kartu bandziau parodyti kad to noreciau, bet jis nesuprato...tai va pres keleta dienu tai ivyko, bet ir tai pati paklausiau ar to nenoretu..aisku jam pirmas klausimas buvo ar tau nebus slykstu...na jau istikruju kai pries tiek metu apie tai galvojau buvau apsiratus su ta mintim ir to norejau..galiu pasakyti man tikrai nebuvo slykstu... nors kaip mano vyras pasakytu as tokia is kuklesniu :D
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2012-01-23
Pranešimai: 56
2012-03-29 19:49
manau pati moteris turi parodyti kad to nori.
Kazkada as ir bijojau kad manes nesupras apjuoks ar supyks. Jau kokie 2 m kai mes daznokai baigiame pas mane burnoje. Jam patinka, man irgi. O jausmas, kurio klausia pirma pasnekove yra nenusakomas. Pabandyk ir suprasi, nepatiks nebebaigsit sitaip.
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2012-06-27
Pranešimai: 12
2012-06-27 15:35
nieko baisaus nera kai vaikinas baigia burnoje. man labai patinka, ir mano vaikinas net neklausia ar gali. tiesiog jau daug kartu taip yra, kad ja nuryju.
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-07-03
Pranešimai: 2
2012-07-03 16:08
Kad pas mus su pana taip nuostabiai viskas butu ...
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-07-27
Pranešimai: 3
2012-07-27 15:27
na manau jei tau smalsu tai gali pati imtis inciatyvos, kai darysi jam oralinį, tiesiog kai jis jau norės baigti ir pradės trauktis, sulaikyk jį ir manau jis tikrai supras ko tu nori.
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-10-28
Pranešimai: 9
2013-10-28 16:06
Maniskei labiau patinka kai baigiu ant veido, nes burnoja jai sperma susivelia ir nekoks jausmas
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-10-22
Pranešimai: 2
2013-11-22 23:30
Laurute rašė:
nieko baisaus nera kai vaikinas baigia burnoje. man labai patinka, ir mano vaikinas net neklausia ar gali. tiesiog jau daug kartu taip yra, kad ja nuryju.
O nenuryjusi dar, bucinuka prancuziska toki slidu, nebandej jam duot?
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-11-27 13:07
mano vyras daug kartu yra baiges man ant veido,krutu i savaime suprantama-burnoje.pirma karta kai pati jam neleidau "pasprukti" jis liko labai maloniai nustebintas.ar buvo slikstu?na man ne,bet tai ir nera pats skaniausias dalykas pasaulyje.bet mes turime vienas kitam teikti kuo didesni malonuma visais imanomais ir priimtinais budais.taigi as jam leidziu daug ka o jis atsako man tuo paciu
beja dar del slikstumo,mergaites pagalvokit gal jusu vyrui jus ir nesate labai jau skanios...
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-11-27
Pranešimai: 18
2013-11-27 17:17
Slykstu man nera, bet nera ir kazkas kad malonaus butu, tiesiog zinau kaip vyruo tai patinka todel retkarciais pamaloninu :)
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-12-23
Pranešimai: 5
2013-12-23 19:07
as paprasiau taip , ar paragausi mano balto saldiako ? :) (aisku is pradziu daug ant uzpaklio kliuvo pilvo iki burnytes dar teko atkeliaut jai :D
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-01-09
Pranešimai: 3
2014-01-09 09:55
Na su zmona jau gyvename daugiau kaip 10 metu kartu. Esu viena karta baiges jai burnoje ir ji tiesiog tuo metu nubego vymciodama i vonia praustis. Man tai atrode ziauriai ir nesuprantu kaip gali nepatikti mintis kad savo artimiausiam zmogui suteiki toki dideli malonuma... Po to karto yra tiesiog tabu net apie tai uzsiminti...
gal turit kokiu minciu kaip tai pakeisti?
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2014-01-09 19:18
Loidma rašė:
Na su zmona jau gyvename daugiau kaip 10 metu kartu. Esu viena karta baiges jai burnoje ir ji tiesiog tuo metu nubego vymciodama i vonia praustis. Man tai atrode ziauriai ir nesuprantu kaip gali nepatikti mintis kad savo artimiausiam zmogui suteiki toki dideli malonuma... Po to karto yra tiesiog tabu net apie tai uzsiminti...
gal turit kokiu minciu kaip tai pakeisti?
gal pabandyk nugaleti ta tabu ir bent jau pasiikalbek apie tai...
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-01-09
Pranešimai: 3
2014-01-10 12:08
Dona rašė:
gal pabandyk nugaleti ta tabu ir bent jau pasiikalbek apie tai...
na matai Dona, apie tai stengiuosi kalbetis kaip galima daugiau (esant kiekvienai progai), bet nejauciu jokiu teigiamu pokyciu. Tas pasislykstejimas net kartais sumazina visa susijaudinima ir emocija.
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2014-01-25
Pranešimai: 50
2014-01-26 15:24
jei zmogus nemesgta kokio nors patiekalo ar yra budu priversti valgyti? aisku kad ne.. vienintele tavo paguoda gali buti tik ta kad gal po kazkiek metu prades patikt... ir patariciau neikyret savo kalbomis gal pabandom dar, gal patiks... zinau is patirties kad bus tik pykciu daugiau...
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-06-06
Pranešimai: 1
2014-06-06 14:22
Tai yra vienas didžiausių mano norų - deja - žmona to nori nelabai. Ji sako, kad sperma jai yra šlykšti ir ją vimdo (keista, nes mes to net nebandėm - gal bandė su kažkuo kitu praeityje - nežinau). Aš noriu paklausti tų moterų, kurios gal irgi buvo absoliučiai prieš - kažkokiu būdu ėmė ir persilaužė ir dabar savo vyrams leidžia baigti burnoje. Jei yra tokių - gal galite papasakoti, kaip Jums pavyko persilaužt?:) Ačiū:)
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2014-11-12 12:40
zinau ,kad sperma skanina ananasu sultys...isbandyta 100%veikia.Gal kam pravers;)
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...