Forumas

Ar yra kam buvę kokių nutikimų sekso metu?
AutoriusPranešimas
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-08-03
Pranešimai: 19
2011-08-03 21:59
Man buvo toks dabar jau atrodo juokingas nutikimas, tada aisku buvo nejuokinga. Zodziu turejau toki labai audringa partneri, seksas su juo buvo toks gyvuliskas (geraja prasme) kad net virpuliukai dabar pereina prisiminus, ir per viena toki isdykavima jis mane dare suniuko poza ant lovos kampo, buvome isiaudrine ir man paciame ikartstyje nuslydo vienas kelienas ir as atsiduriau pusiau ant zemes o jis paskui mane nelabai spejo... po tokio greito ir stagaus manevro jis pasitempe savo varpa ir kokias dvi savaites ja vos pajudint galejo, o man pute bisiki iplyso tai irgi nieko gero... buvo nekas, abu lankemes pas dakatarus ir su isteptais visokiais tepaliukais lytiniais organais visus vakarus prie televizoriaus leidom :)))
Cituoti
Avataras
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-02
Pranešimai: 6
2011-08-05 19:16
Linute rašė:
Man buvo toks dabar jau atrodo juokingas nutikimas, tada aisku buvo nejuokinga. Zodziu turejau toki labai audringa partneri, seksas su juo buvo toks gyvuliskas (geraja prasme) kad net virpuliukai dabar pereina prisiminus, ir per viena toki isdykavima jis mane dare suniuko poza ant lovos kampo, buvome isiaudrine ir man paciame ikartstyje nuslydo vienas kelienas ir as atsiduriau pusiau ant zemes o jis paskui mane nelabai spejo... po tokio greito ir stagaus manevro jis pasitempe savo varpa ir kokias dvi savaites ja vos pajudint galejo, o man pute bisiki iplyso tai irgi nieko gero... buvo nekas, abu lankemes pas dakatarus ir su isteptais visokiais tepaliukais lytiniais organais visus vakarus prie televizoriaus leidom :)))
...vargseliai....:))
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-07
Pranešimai: 69
2011-08-07 11:34
Nu man yra buves toks nutikimas, toks nelabai malonus, bet kitiek manau jis juokingas pasirodys :) tai vat as su tokiu vaikinuku megdavau padukti, na be isipareogojimu bet vienas kita visa laika pamalonindavome susitikimais. Tai per viena toki susitikima, kai as jam dariau dariau oralini na ir siek tiek analingo jis man pirstelejo i veida... seip tuo metu kazkaip pasimeciau ir net nepagalvojau kas cia buvo tai ir sakau jam, kas cia dabar? Tai jis apsimete kad nieko nebuvo ir atsake: kas? nutiko kas? Na tai as aisku pasakiau nieko nieko , juk nepradesi ten aiskintis kad paperde man i veida, ir paciai norejosi apsimest kad nieko neivyko... :) Tikekimes jis cia nesilanko ir neperskaitys, nes manau prisimintu iskart mane... Po to karto buvome dar susitike pora kartu, bet veliau as isvaziau i uzsieny padirbet ir uzsimirso musu draugyste...
Cituoti
Avataras
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-07
Pranešimai: 6
2011-08-07 18:23
iveta rašė:
Nu man yra buves toks nutikimas, toks nelabai malonus, bet kitiek manau jis juokingas pasirodys :) tai vat as su tokiu vaikinuku megdavau padukti, na be isipareogojimu bet vienas kita visa laika pamalonindavome susitikimais. Tai per viena toki susitikima, kai as jam dariau dariau oralini na ir siek tiek analingo jis man pirstelejo i veida... seip tuo metu kazkaip pasimeciau ir net nepagalvojau kas cia buvo tai ir sakau jam, kas cia dabar? Tai jis apsimete kad nieko nebuvo ir atsake: kas? nutiko kas? Na tai as aisku pasakiau nieko nieko , juk nepradesi ten aiskintis kad paperde man i veida, ir paciai norejosi apsimest kad nieko neivyko... :) Tikekimes jis cia nesilanko ir neperskaitys, nes manau prisimintu iskart mane... Po to karto buvome dar susitike pora kartu, bet veliau as isvaziau i uzsieny padirbet ir uzsimirso musu draugyste...
Reikėjo buvo kartu iš to pasijuokti :DDDD Užjaučiu :)
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-09
Pranešimai: 4
2011-08-09 19:00
iveta rašė:
Nu man yra buves toks nutikimas, toks nelabai malonus, bet kitiek manau jis juokingas pasirodys :) tai vat as su tokiu vaikinuku megdavau padukti, na be isipareogojimu bet vienas kita visa laika pamalonindavome susitikimais. Tai per viena toki susitikima, kai as jam dariau dariau oralini na ir siek tiek analingo jis man pirstelejo i veida... seip tuo metu kazkaip pasimeciau ir net nepagalvojau kas cia buvo tai ir sakau jam, kas cia dabar? Tai jis apsimete kad nieko nebuvo ir atsake: kas? nutiko kas? Na tai as aisku pasakiau nieko nieko , juk nepradesi ten aiskintis kad paperde man i veida, ir paciai norejosi apsimest kad nieko neivyko... :) Tikekimes jis cia nesilanko ir neperskaitys, nes manau prisimintu iskart mane... Po to karto buvome dar susitike pora kartu, bet veliau as isvaziau i uzsieny padirbet ir uzsimirso musu draugyste...
Nu jo cia tokia neeiline situacija ... :))))
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-09-01
Pranešimai: 24
2011-09-01 04:26
O man atsitiko štai toks dalykas, bet ne sekso metu, o truputį vėliau. Po audringos nakties su drauge, abu kartu, ryte, nuėjome pas pažįstamą, nes baigėsi cigaretės. Pavaišino, ir mano panelė užsirūkė, o kad nepasmirstų virtuvė dūmais, pasilenkė ir gundančiai išrietus užpakaliuką, pradėjo pūsti juos į krosnies pakurą. Aš sėdėjau priešais, ir iš lėto prie mano merginos iš galo priėjo... pažįstamo amerikiečių stafordšyrų veislės kalė. Ji apuostė gražiąją subinaitę ir staiga atbėgo prie manęs. Pauostė man tarpkojį, taip pradėjo urgzti, kad jau pagalvojau - kibs su iltim į mano gerą vietą. Patyliukais pakviečiau kalės savininką, nes bijojau pakelti balsą, kad neišprovokuočiau veiksmui keturkojo. Tas patraukė besispyriojantį stafą nuo mano klyno...
Vėliau draugė sakė, kad tuo momentu buvau baltas, kaip popierius. O įvykis, susiklosčius blogiausiam variantui, galėjo baigtis šių dienų eunucho istorija!..
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-09-02
Pranešimai: 1
2011-09-02 16:36
Manau, kad svetainės autoriai turėtų mažiau nikų prikūrinėti ir nesąmoningas istorijas išgalvoti :D
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-08-25
Pranešimai: 17
2011-09-02 16:47
reikia juk sudaryti ivaizdi...
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-08-03
Pranešimai: 19
2011-09-14 17:54
OO... ziuriu mano uzvestoje temoje verda diskusijos :) kai kurios istorijos tokios neipratos kad matyt mazai kas tiki:) na manoji nera jau tokia labai neitikinama bet cia kolkas vienintele kokia turejau :)))
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-08-03
Pranešimai: 19
2011-09-14 17:55
iveta rašė:
Nu man yra buves toks nutikimas, toks nelabai malonus, bet kitiek manau jis juokingas pasirodys :) tai vat as su tokiu vaikinuku megdavau padukti, na be isipareogojimu bet vienas kita visa laika pamalonindavome susitikimais. Tai per viena toki susitikima, kai as jam dariau dariau oralini na ir siek tiek analingo jis man pirstelejo i veida... seip tuo metu kazkaip pasimeciau ir net nepagalvojau kas cia buvo tai ir sakau jam, kas cia dabar? Tai jis apsimete kad nieko nebuvo ir atsake: kas? nutiko kas? Na tai as aisku pasakiau nieko nieko , juk nepradesi ten aiskintis kad paperde man i veida, ir paciai norejosi apsimest kad nieko neivyko... :) Tikekimes jis cia nesilanko ir neperskaitys, nes manau prisimintu iskart mane... Po to karto buvome dar susitike pora kartu, bet veliau as isvaziau i uzsieny padirbet ir uzsimirso musu draugyste...
Ivetos istorija tikrai isskirtine :)))) nepyk negaliu nesijuokt :)))))))))))))
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-09-01
Pranešimai: 24
2011-09-15 01:42
Uogelė rašė:
Manau, kad svetainės autoriai turėtų mažiau nikų prikūrinėti ir nesąmoningas istorijas išgalvoti :D
Kepis - nikas tikrai realaus žmogaus (jei įdomu, mano vardas Kęstutis, o pavardė iš P raidės, kuri baigiasi -aitis). Istorija taip pat tikrų tikriausia, įvyko prieš 8 metus. Ir kuo jau ji neįtikėtina: visi žino, kad šunų gera uoslė, o kvapas ir vienur, ir kitur buvo tai tas pats po dviejų žmonių audringos nakties, matyt kalei kažkuo ir nepatiko. Kuo čia neįtikėtina istorija?!
Ir aplamai, pasidalinau savo nutikimu šiame forume tik dėl to, kad tai Mildos Bartašiūnaitės saitas, nes ji patinka kaip stipri moteris, kurios gyvenimas, manau, nebuvo tik chi chi, cha cha, ir kuri turi gerų idėjų.
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 52
2011-09-15 10:20
Kepis rašė:
Kepis - nikas tikrai realaus žmogaus (jei įdomu, mano vardas Kęstutis, o pavardė iš P raidės, kuri baigiasi -aitis). Istorija taip pat tikrų tikriausia, įvyko prieš 8 metus. Ir kuo jau ji neįtikėtina: visi žino, kad šunų gera uoslė, o kvapas ir vienur, ir kitur buvo tai tas pats po dviejų žmonių audringos nakties, matyt kalei kažkuo ir nepatiko. Kuo čia neįtikėtina istorija?!
Ir aplamai, pasidalinau savo nutikimu šiame forume tik dėl to, kad tai Mildos Bartašiūnaitės saitas, nes ji patinka kaip stipri moteris, kurios gyvenimas, manau, nebuvo tik chi chi, cha cha, ir kuri turi gerų idėjų.
Kepi nekreipk demesio i tokius komentarus, tokiu pesimistu pilna visur ir visuose forumuose, kurie vis kazkur izvelgia apgavystes :))))) forumas skirtas ne jiems, o tiems kas normaliai diskutuoja ;)
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-08-25
Pranešimai: 17
2011-09-15 15:17
tai uz stipria moteri- Milda... super eksperte... :D
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-10-03
Pranešimai: 15
2011-10-03 11:38
.....kam gali but idomi stipri moteris ??!!! :DDDD...
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-08-01
Pranešimai: 13
2011-10-03 16:07
Visiems patinka gleznos ir pazeidziamos :P
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-09-01
Pranešimai: 24
2011-10-06 00:16
Laura.W rašė:
Visiems patinka gleznos ir pazeidziamos :P
O man patinka vyresnės moterys; tarp mano sutiktų "balzakiško" amžiaus damų daugiau yra stiprių moterų nei tarp jaunučių. Jos paprastai turi didelę patirtį ne tik lovoje, bet ir gyvenime. Sugeba protingai spręsti problemas,būna padariusios karjerą etc. Aišku, nesakau, kad vyresnio amžiaus moteris būtinai yra stipri. Pvz. mano kaimynei tiek pat metų kaip man(35), ir ją tikrai pavadinčiau STIPRIA MOTERIMI, tokių dar paieškoti reikia!!!(gerąja prasme)
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-10-03
Pranešimai: 15
2011-10-06 07:36
man vyresnes patinka.... tiesiog idomiau taip maloniau, nzn. bet nesu isrankus, kiekviena moteris yra idomi, savo moteriska puses...
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-01-13
Pranešimai: 6
2012-01-13 20:46
Man buvo taip bet iskart buvo juokinga ... Namuose buvo taip tilu as buvau su savo drauge mylejomes darme 69 ir mano suo sulojo tia mergaite taip isigando kad pamaniau mano pimpukas paliko pas ja burnoje... Gerai kad neikanod o tik perbrauke dantimis :-D
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2012-01-23
Pranešimai: 56
2012-01-23 15:22
Mano vyrui besimlint sutrauke meslungis koja, butent ejakuliacijos metu, zodziu tisko visur i sonas, pradzioj nesupratau kas vyksta . Aisku paskui abu smagiai pasijuokem.:)
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...