Forumas

1 2 3 Toliau
Analinis seksas
AutoriusPranešimas
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 52
2011-07-31 20:38
Yra kam patinka? Man kazkaip net nesinori isbandyti....
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-08-01
Pranešimai: 13
2011-08-01 11:31
Nea, nepatinka....galima ir be jo apseiti
Cituoti
Avataras
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-02
Pranešimai: 6
2011-08-02 21:11
manau visiem su laiku norisi atrasti kazka naujo,nepatirto,manau jei dviem zmonem yra tai priimtina tai visi budai yra tinkami suteikti malonuma viens kitam ir jais megautis
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-05
Pranešimai: 5
2011-08-05 14:22
Man nepatinka, bet manajai patinka... Tik reikia neskubeti is kart grusti y vidu, is pradziu reikia sudrekinti, ykisti viena pirstuka, kita, tik po to palengva bandyti ysiskverbti pries tai paklausius ar ji pasiruosusi...
Cituoti
Avataras
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-02
Pranešimai: 6
2011-08-05 19:14
Robertas rašė:
Man nepatinka, bet manajai patinka... Tik reikia neskubeti is kart grusti y vidu, is pradziu reikia sudrekinti, ykisti viena pirstuka, kita, tik po to palengva bandyti ysiskverbti pries tai paklausius ar ji pasiruosusi...
koks sumanus:))
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-09
Pranešimai: 4
2011-08-09 19:05
Robertas rašė:
Man nepatinka, bet manajai patinka... Tik reikia neskubeti is kart grusti y vidu, is pradziu reikia sudrekinti, ykisti viena pirstuka, kita, tik po to palengva bandyti ysiskverbti pries tai paklausius ar ji pasiruosusi...
Kad visi tokie vyrai butu, saunuolis ;)
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-21
Pranešimai: 1
2011-08-21 18:03
Robertas rašė:
Man nepatinka, bet manajai patinka... Tik reikia neskubeti is kart grusti y vidu, is pradziu reikia sudrekinti, ykisti viena pirstuka, kita, tik po to palengva bandyti ysiskverbti pries tai paklausius ar ji pasiruosusi...
Šaunuolis.
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-25
Pranešimai: 5
2011-08-25 13:29
Labai noreciau pabandyt...bet mano drauge kategoriskai pries...
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-08-25
Pranešimai: 17
2011-08-25 18:49
ir drekinau ir sutepinejau ir atsargiai bandziau... nesileidzia... :( teko pora kartu su kitom isbandyt- jausmas super...
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-31
Pranešimai: 5
2011-08-31 14:07
Ernis rašė:
ir drekinau ir sutepinejau ir atsargiai bandziau... nesileidzia... :( teko pora kartu su kitom isbandyt- jausmas super...
fui fui.. tikiuosi, kad prieš saviškę, o ne saviškę apgaudinėji su kitomis. žiūrėk, dar kokį živ pasigausi, nes šiaip analiniu geriausiai ir plinta šitas reikalas
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-31
Pranešimai: 5
2011-08-31 14:23
šiaip nereikia sakyti nieko neigiamo, baisėtis ar sakyti, kad nepatinka, jei to net nebandėte. iš pradžių, jei įdomu, galima įprasto sekso metu įkišti pirštuką ar paprašyti, kad partneris tai padarytų (priklausomai nuo pozos, kam patogiau). jei nulis efekto, tai nulis.. bet jei vaginalinis seksas įgauna tam tikro prieskonio, galima bandyti įsigyti specialų lubrikantą analiniam seksui (pvz Anos, įvedus googlėj lubrikantas anos, pamatysite, kur parduoda ir kaip atrodo) ir pvz kokį nedidelį vibratorių, analinius rutuliukus ar pan (na, kad būtų mažesnis daiktas už varpą).. naudojant daug lubrikanto, bandykite įvesti pasirinktą analinį žaislą, galite tai derinti su vaginaliniu ar oraliniu, kad būtų lengviau atsipalaiduoti.. jei tai malonu.. galima po truputį bandyti įvesti ir vyro varpą.. tam patarimų yra internete daug.. svarbiausia, daug lubrikanto ir neskubėti, atsipalaiduoti.. jei skauda, nutraukite veiksmus.. jei nemalonu, nedarykite to.. nedarykite to su bet kuo, naudokite apsaugas.. bandykite įvairiomis pozomis..
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-08-25
Pranešimai: 17
2011-08-31 15:32
šmaku rašė:
fui fui.. tikiuosi, kad prieš saviškę, o ne saviškę apgaudinėji su kitomis. žiūrėk, dar kokį živ pasigausi, nes šiaip analiniu geriausiai ir plinta šitas reikalas
nepergyvenk... zinau kas yra saugus seksas... galima pamanyt kitu budu ziv neplinta...
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2012-01-23
Pranešimai: 56
2012-01-23 15:46
Nesuprantu vyru noro myletis analiniu budu, atsiprasau, bet tai mano nuomone. Tai kam tada moterys ? Manasis irgi kiek bando is galo myletis tiek kartu bando ieiti i analinee, bet as nemanau kad to noriu. Nesuprantu to. Ir tegul nepyksta vyrai, bet karta jis manes paprase kad as savo prstuka jam i analine kisciau tai tikrai susipykom stipriai. Nezinau, nesuprantamas man vyro noras ivesti varpa moteriai i "uodega".
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2012-01-27
Pranešimai: 50
2012-02-09 23:39
KarinaA rašė:
Nesuprantu vyru noro myletis analiniu budu, atsiprasau, bet tai mano nuomone. Tai kam tada moterys ? Manasis irgi kiek bando is galo myletis tiek kartu bando ieiti i analinee, bet as nemanau kad to noriu. Nesuprantu to. Ir tegul nepyksta vyrai, bet karta jis manes paprase kad as savo prstuka jam i analine kisciau tai tikrai susipykom stipriai. Nezinau, nesuprantamas man vyro noras ivesti varpa moteriai i "uodega".
Pas vyrus prie analines angos yra prostatis leuka, todel tokia nedidele stimuluacija jiems kelia malonuma .. Nepyk ant savo vaikino del to , o del to so moteru uzpaksliukais tai matyt kaip kuriai, esu pora kartu bandzius tai nieko pries neturiu tik viskas turi vykti pasiruodus ir letai , o ne kaip tu minejai ale netycia ieinant is galo :) taip tai ir man nepatiktu :)
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2012-01-12
Pranešimai: 56
2012-02-10 10:09
Kaip ysivaizduoji ta "netycia yeina is galo" ? Tai jeigu nesate mylejasi niekada analiniu, tai bent ysivaizduoji koks "neskausmingas" tas netycia butu? Ir as labai abejoju ar vyrai, sededami toleta patiria malonuma.
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-02-15
Pranešimai: 2
2012-02-16 19:38
As ir manau,kad analinis reikalauja pasiruosimo ir nusiteikimo.mano vyras ir nori,taciau as nelabai...deja,per skausma nejauciu jokio malonumo,o jei naudojam lubrikanta,jausmas lyg is po klizmos..tad manau,jog tai vaikinam didesnis malonumas.
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-03-07
Pranešimai: 4
2012-03-07 20:31
dar neteko normaliai myletis analiniu budu, mano vyras daznai ikisa pirsta ten taciau nejauciu jokio malonumu, o kai pabando kisti varpa tai jauciu didziuli skausma, nors ir naudojame priemones analinem seksui. Del savo vyro pasiaukociau kad tik jam butu malonu taciau neisivaizduoju kaip istverti ta skausma...
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-07-01
Pranešimai: 5
2012-07-01 17:50
aira rašė:
dar neteko normaliai myletis analiniu budu, mano vyras daznai ikisa pirsta ten taciau nejauciu jokio malonumu, o kai pabando kisti varpa tai jauciu didziuli skausma, nors ir naudojame priemones analinem seksui. Del savo vyro pasiaukociau kad tik jam butu malonu taciau neisivaizduoju kaip istverti ta skausma...
Jai del vyro gali padaryti viska tai pabandyk sau padeti ir kaip vyras eis i tavo analine masazuok savo klitoriuka, manau tau patiks tada ir analinis, analinis orgazmas buna daug stipresnis nei lytinis, aisku jai tavo partneris kazka aplamai zino apie tai.
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-10-24
Pranešimai: 2
2012-10-24 11:07
Yra gi įvairių tų priemonių, kurios lengvina įsiskverbimą į analines angas. Esu vieną išbandžiusi man visai tiko, nors didelio malonumo iš analinio sekso nepatiriu. Yra kitų skylučių skirtų mylėjimuisi:) Bet šiaip tie visi analiniai lubrikantai tikrai padeda:)
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-10-16
Pranešimai: 9
2012-10-26 17:51
FainaPanele rašė:
Yra gi įvairių tų priemonių, kurios lengvina įsiskverbimą į analines angas. Esu vieną išbandžiusi man visai tiko, nors didelio malonumo iš analinio sekso nepatiriu. Yra kitų skylučių skirtų mylėjimuisi:) Bet šiaip tie visi analiniai lubrikantai tikrai padeda:)
Pas mane labai maziukas, merginos net nepajaucia :))
Cituoti
1 2 3 Toliau

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...